28 ژوئن 2006
خودرونویس: در چنین روزی در سال 2006، برند محبوب و شهرمحور اسمارت وارد بازار ایالات متحده شد.
نسل جدید ب‌ام‌و X3 رونمایی شد
خودرونویس: ب‌ام‌و با هدف ادامه موفقیت دو نسل پیشین، نسل جدید شاسی‌بلند خود را معرفی کرده است. ب‌ام‌و X3 جدید از همان زبان طراحی آشنا با عناصر جدید و ابعاد کمی بزرگ‌تر بهره می‌برد.
اولین تصاویر تبلیغاتی از شاسی‌بلند رضوانی
خودرونویس: رضوانی تصاویر جدیدی از محصول تازه خود منتشر کرده است. از این تصاویر تبلیغاتی می‌شود اینطور برداشت کرد که رضوانی با رویکرد و نگاه مدرن‌تری نسبت به محصولات آف‌رود امروزی مانند رنگلر و تویوتا FJ40 وارد این سگمنت می‌شود.
چه اتفاقی افتاد؟
خودرونویس: از تصادف ریچارد هموند هنگام آزمایش کانسپت وان ریماک چند هفته‌ای می‌گذرد. او اکنون برای اولین بار بعد از تصادف، در یک مصاحبه 26 دقیقه‌ای با وبسایت درایوترایب، کنار مدیر شرکت ریماک نشست و از جزئیات این حادثه گفت.
خودرونویس: ب ام‌و اعلام کرد طی سال‌های 2018 تا 2012 در کارخانه مونتاژ خود در آمریکا مبلغ 600 میلیون دلار دیگر سرمایه‌‌گذاری خواهد کرد.
خودرونویس: آستون مارتین، خودروساز بریتانیایی، اعلام کرد به‌دلیل خروج شرکت چینی لی‌اکو از سرمایه‌گذاری روی خودروهای برقی، این شرکت تولید خودروی برقی خود را کاهش می‌دهد.
خودرونویس: جنرال موتورز پیش‌بینی خود را از چشم‌انداز فروش خودروهای نو در سال جاری در آمریکا کاهش داد و اعلام کرد فروش خودروهای نو در محدوده 17 میلیون دستگاه و کمتر خواهد بود.
فروش استون مارتین DBR 1 با قیمتی بیش از ۲۰ میلیون دلار
خودرونویس : خودرونویس : خودروی استون مارتین DBR 1، تنها استون مارتینی که توانسته در مسابقات 24 ساعته لمانز به پیروزی دست یابد، با برچسب قیمتی بیش از ۲۰ میلیون دلار قرار است رکورد گرانترین خودروی بریتانیایی را جابه جا کند.
نتیجه مسابقه موتور سواری هلند
خودرونویس : والنتینو روسی موتورسوار تیم یاماها با پیروزی در مرحله هشتم این مسابقات که در پیست آسن هلند برگزار شد امیدهای قهرمانی اش را زنده نگه داشت.
نتیجه مسابقه فرمول 1 آذربایجان
خودرونویس : هشتمین مرحله از فصل ۲۰۱۷ مسابقات فرمول 1 با برگزاری مسابقه پرحادثه و جنجالی آذربایجان به پایان رسید، مسابقه ای که در آن دنیل ریکاردو راننده تیم ردبول پیروزی شیرینی را کسب کرد.
  • ۱
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر