کد خبر: ۷۲۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
خودرونویس: دی‌اس قصد دارد هر سال حداقل یک نسخه الکتریکی از محصولات خود را تولید کند.
تصمیم دی‌اس برای آینده‌ای پاک

**شرکت DS تصمیم مهمی در راستای سیاست‌های جدید خود گرفته است و آن عرضه حداقل یک محصول الکتریکی در سال است. این خودروساز فرانسوی قول داده که هر سال یک مدل الکتریکی‌شده، تمام‌الکتریکی یا هیبریدی برای خط تولید خود عرضه کند. شروع این پروژه جاه‌طلبانه هم با معرفی DS 7 کراس‌بک همراه خواهد بود که قدرت ترکیبی خروجی آن به 300 اسب‌بخار می‌رسد.

تصمیم دی‌اس برای آینده‌ای پاک

**این مدل از یک موتور بنزینی 200 اسب‌بخاری متصل به یک جعبه‌دنده جدید 8 سرعت اتوماتیک بهره می‌برد. یک باتری 13 کیلووانی لیتیوم-یونی نیز زیر ردیف دوم صندلی‌ها نصب شده است. اریک آپود، مدیر محصولات و توسعه DS گفت: ما در حال ورود به دنیای نسخه‌های الکتریکی هستیم. تا سال 2025، بیش از یک سوم محصولات DS هیبریدی یا تمام‌الکتریکی خواهند بود. محصولات قدرتمندتر توسط پیشرانه‌های هیبریدی پشتیبانی می‌شوند. اولین عضو این خانواده DS 7 کراس‌بک E-Tense است که در واقع نسخه هیبریدی این مدل با 300 اسب‌بخار و مسافت پیمایشی 60 کیلومتر محسوب می‌شود.

تصمیم دی‌اس برای آینده‌ای پاک

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، شرکت DS بخشی از مسابقات فرمولE نیز محسوب می‌شود و از نظر مسئولین این شرکت، خودروهای مسابقه‌ای هیبریدی یا الکتریکی ارتباط مستقیمی با نسخه‌های جاده‌ای خود دارند و می‌توان از نسخه‌های مختلف فناوری هیبریدی، در هر دو محصول استفاده کرد.

تصمیم دی‌اس برای آینده‌ای پاک

**گروه PSA برنامه‌های بزرگ‌تری هم برای برند DS دارد. این برند اولین زیرشاخه پژوسیتروئن محسوب می‌شود که به فناوری خودران مجهز خواهد شد. مدل DS 7 کراس‌بک هم باز اولین محصول برند است که از این فناوری جدید استفاده می‌کند. شرکت DS می‌خواهد تا پایان دهه جاری میلادی، سطح 3 فناوری خودران را در محصولات تولیدی خود معرفی کند.

 
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر