کد خبر: ۷۲۳۲
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
تفسیر GME از محصول فورد
خودرونویس: اگرچه موستانگ به تنهایی یک خودروی قدرتمند و جذاب محسوب می‌شود اما طراحان و مهندسان شرکت آلمانی GME تصمیم گرفته‌اند که قدرت و زیبایی این خودرو را یک مرحله ارتقا بخشند.
موستانگ با دخالت ژرمن‌ها!

**شرکت GME علاقه خاصی به خودروهای آمریکایی دارند. آنها بعد از کامارو، کوروت و گراند چیروکی اکنون به سراغ موستانگ رفته‌اند. موستانگ مخصوص این شرکت قادر به تولید 705 اسب‌بخار است و برای اینکه بدانید موستانگ به دستان خوبی سپرده شده است، دانستن همین یک نکته کافی است.

موستانگ با دخالت ژرمن‌ها!

**آنها با استفاده از موستانگ GT به عنوان اساس کارشان، یک بسته سوپرشارژر به خودرو اضافه کرده‌اند. خنک‌کننده داخلی، سیستم سوخت بهینه یافته و تنظیمات سفارشی اسپرت از جمله دیگر تغییرات مربوط به بخش عملکرد پروژه GME است. این شرکت آلمانی یک سیستم اگزوز ضدزنگ را هم به موستانگ افزوده‌اند که نتیجه همه این فعالیت‌ها، افزایش قدرت موتور 5 لیتری V8 موستانگ است.

موستانگ با دخالت ژرمن‌ها!

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، موستانگ GME از یک سیستم ترمز مسابقه‌ای با دیسک‌های معلق و خنک‌کننده پیشرفته بهره می‌برد. چرخ‌های آلیاژی 21 اینچی مخصوص GME نیز زیبایی خاصی به خودرو بخشیده است. اسپویلر جلو و کناره‌های جدید باعث افزایش آیرودینامیک خودرو شده‌اند. این شرکت چهار گزینه مختلف برای بال عقب هم در نظر گرفته است.

موستانگ با دخالت ژرمن‌ها!

**موستانگ از زمان عرضه در ابعاد جهانی، سریعا به یک خودروی محبوب تبدیل شد و اکنون پرفروش‌ترین خودروی اروپا و پر‌فروش‌ترین محصول اسپرت بازار چین محسوب می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر