کد خبر: ۷۲۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۶
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟
خودرونویس : شایعات حضور آئودی در مسابقات فرمول ۱ پس از شرکت نمایندگان آنها در جلسه فدراسیون زمانی جهانی اتومبیلرانی بالا گرفته​ است.
بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

**به گزارش خودرونویس، این جلسه که حول موضوع پیشرانه های آینده مسابقات فرمول ۱ می چرخید، اخیرا با حضور تیم های کنونی این رقابت ها  و شرکت هایی خارج از آن همانند آئودی برگزار شد. آئودی که هم اکنون توجه خود را  بر مسابقات فرمول e متمرکز کرده است اعلام کرده در صورتی که قوانین جدید پیشرانه فرمول 1 باب میلشان باشد، احتمال حضور آن ها در این مسابقات وجود خواهد داشت.

** شایعه حضور این شرکت آلمانی در مسابقات فرمول 1 پس از خروج آنها از رقابت های استقامت جهانی WEC و لمانز  بالا گرفته است. گروه فولکس واگن که شرکت آئودی را در مالکیت خود دارند پیش تر نیز استفانو دومنیکالی مدیر سابق تیم فرمول 1 فراری و رئیس کنونی شرکت لامبورگینی را به جلسه ای دیگر که از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی برگزار می شد احضار کرده بود.

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

** پس از مشکلات به وجود آمده از سوی پیشرانه های کنونی این مسابقات، مسئولان فدراسیون جهانی اتومبیلرانی، شرکت لیبرتی مدیا، مالک تجاری این رقابت ها و تیم های حاضر در آن در تلاش هستند که پیشرانه های آتی این مسابقات را ساده تر، ارزان تر و پر سر و صداتر کنند.

** در صورت نشان دادن چراغ سبز از سوی فولکس واگن، در صورتی که آئودی به عنوان تیمی کامل در این مسابقات حضور نیابد، ممکن است تنها به عنوان تامین کننده پیشرانه این مسابقات یا در همکاری با دیگر تیم های کنونی این رقابت ها مانند ردبول حضور یابد، تیمی که اخیرا با مشکل تامین پیشرانه مواجه شده است.

 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر