کد خبر: ۷۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶
خودرونویس: سایپا به مناسبت هفته محیط زیست و در راستای مجموعه فعالیت های سبز خود اقدام به اهداء بسته فرهنگی ـ آموزشی به مناسبت هفته محیط زیست به تعدادی از رانندگان ناوگان تاکسیرانی کرد.
عملکرد سایپا در هفته محیط زیست، سبز شد
**همزمان با هفته محیط زیست و با هدف ارتقاء فرهنگ حفاظت از محیط زیست، طی مراسمی بسته های فرهنگی ـ آموزشی به رانندگان ناوگان تاکسیرانی شرکت سایپا اهدا شد.

**در این مراسم که با حضور تعدادی از مسوولین شرکت خودروسازی سایپا برگزار شد، مهدی اسماعیلی ، رییس کارگروه محیط زیست گروه خودروسازی سایپا طی سخنانی ضمن اشاره به ارتباط مستقیم برخی از مشاغل از جمله شغل رانندگی و تاکسیرانی با موضوع محیط زیست، به اهمیت استفاده مناسب از خودرو، فرهنگ صحیح رانندگی، تعمیر و سرویس به موقع خودرو، استفاده از کیسه زباله داخل خودرو در کنترل و کاهش آلودگی های محیط زیستی ناشی از خودرو تاکید کرد.

**در این مراسم به تمامی رانندگان ناوگان تاکسیرانی سایپا بسته های فرهنگی ـ آموزشی شامل: کتاب خودروی سبز، کیسه زباله داخل خودرو، کتاب آموزش محیط زیست (ویژه کودکان) اهداء شد.

**گفتنی است از جمله اقدامات دیگر محیط زیستی گروه سایپا می توان به استقرار سیستم مدیریت انرژی ISO50001 اشاره کرد که سایپا در سال 95 موفق به دریافت این گواهی نامه شد و این استاندارد به منظور کاهش هزینه های ناشی از مصرف حامل های انرژی و کاهش انتشار کربن و سایر آلاینده های محیط زیستی می باشد.

**همچنین عملکرد گروه سایپا در طرح جایگزینی خودروهای فرسوده از سال 85 تا 95 نیز بسیار مطلوب بوده است. در این طرح سایپا تاکنون موفق به خروج 369564 دستگاه خودروی فرسوده شده و در سال 95 با تکیه بر تسهیلات مالی داخل گروه و تلاش های صورت گرفته موفق به فروش بیش از سه برابر محصولات خود در این طرح نسبت به سال 94 شده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

خارجی نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات
نتیجه مسابقه فرمول الکتریکی برلین

نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر