کد خبر: ۷۱۷۰
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
خودرونویس: براباس در پروژه جدید خود از کلاسE مرسدس استفاده کرده و نسخه استیشن این مدل را هم زیباتر و قدرتمندتر کرده است.
دستپخت تازه براباس برای مرسدس + تصاویر

**اگر قیمت 6 رقمی مرسدس‌بنز E63 AMG Estate برای کسی خیلی زیاد باشد، براباس آماده کمک کردن است. این تیونر معروف اکنون بروزرسانی‌های زیادی برای تمام نسخه‌های تولیدی کلاسE از جمله نسخه پایه اروپایی E200 دارد.

**براباس تنظیمات موتورها را در تمام خط تولید کلاسE بهبود داده است. به عنوان مثال، این شرکت می‌تواند خروجی 181 اسب‌بخاری E200 را به 221 اسب‌بخار برساند. قدرت خروجی مدل E250 اکنون به 241 اسب‌بخار می‌رسد و مدل E43 نیز می‌تواند 444 اسب‌بخار تولید کند. برای نسخه‌های دیزلی هم، براباس قدرت خروجی مثلا E 350d را به 304 اسب‌بخار رسانده است.

**براباس یک بدنه جدید هم برای کلاسE استیشن دارد. همانطور که می‌توانید حدس بزنید، این بدنه نیز مانند بقیه کارهای براباس بسیار جذاب و زیبا است. قسمت جلویی خودرو از ورودی‌های هوای بزرگ‌تری بهره می‌برند که به ادعای براباس، باعث کاهش ارتفاع محور جلو در سرعت‌های بالا می‌شود. سیستم اگزوز خودرو نیز به صورت مخصوص برای E43 تنظیم شده و نکته جالب این است که راننده می‌تواند از روی فرمان، نوع صدای اگزوز را مشخص کند.

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، مشتریانی که به دنبال گزینه‌های شخصی‌سازی بیشتری باشند، می‌توانند به سراغ چرخ‌های براباس با طراحی‌های خاص بروند که از 18 تا 21 اینچ هستند. آنها حتی می‌توانند از گزینه فنربندی مخصوص براباس نیز استفاده کنند.

**براباس برای تمام قطعات مخصوص کلاسE، گارانتی سه ساله یا 100 هزار کیلومتری نیز می‌دهد.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر