کد خبر: ۷۱۶۷
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
آمازون خودرو خواهد فروخت؟
خودرونویس: آمازون به طور معمول باعث تغییر روش خرید بسیاری از کالا تاکنون شده است، این مرکز خرید الکترونیکی کتاب به مرور تبدیل به مرکز فروش وسایل سرگرمی، فروشگاه مواد غذایی و محلی برای فروش داغ محصولات ابزارهای فناوری شد، حال شاید از این پس یک نمایندگی مجاز فروش خودرو هم باشد.
اینجا نمایندگی مجاز آمازون است

**به گزارش خودرونویس، یک سایت خبری آلمانی مدعی شده که آمازون قصد دارد فعالیت خود را به فروش خودرو نیز گسترش دهد، این منبع معتقد است ساختمان جدید خریداری شده از سوی آمازون به این امر اختصاص خواه یافت تا در نهایت حمله جدی به شبکه نمایندگی سنتی داشته باشد.

**کارشناس آلمانی حوزه خودرو معتقد است، آمازون حداکثر می‌تواندیک مشاور دهنده خوب برای مشتریان باشد، وی معتقد است بسیاری از مشتریان گرفتن مشاوره و کسب اطلاع به آمازون مراجعه خواهند کرد و نمی‌تواند تبدیل به یک نمایندگی برای فروش خودرو باشد.

**نباید فراموش کرد آمازون هم اکنون نیز پایگاه داده آمازون برای وسایل نقلیه و بررسی محبوبیت وسایل نقلیه مختلف در میان کاربران را دارد و این شاید مقدمه‌ای برای فروش خودرو در این پایگاه فروش است، آمازون به نظر می‌رسد با ایجاد شبکه سازی از مراکز خدمات پس از فروش، بیمه‌های شخص ثالث متخلف و حتی مراکز تولید خودرو قصد تغییر در روند فروش را دارد.

**بر طبق این گزارش آمازون بازار هدف خود را در آغاز انگلستان قرار داده و دقیقا معلوم نیست تا چه میزان و سرعتی این تکنولوژی گسترش خواهد یافت، به نظر می‌رسد آینده این سرویس و گسترش آن بستگی به موفقیت در انگلستان دارد.

**هرچند این ایده دور از ذهن نبوده است و قاعدتا با استقبال خودروسازان برای فروش بهتر محصولات خود در بستر اینترنت هم مواجه خواهد شد اما در نهایت این خریدار است که باید خودرو را دیده و خریداری کند حتی اگر این روند خرید را برای مشتریان آسان کند، باید دید آینده فروش اینترنتی خودرو در آمازون به کجا خواهد رسید.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

خارجی نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات
نتیجه مسابقه فرمول الکتریکی برلین

نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر