کد خبر: ۷۱۵۵
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
میتسوبیشی هنوز ناامید نشده است
خودرونویس: میتسوبیشی اواخر سال 2015 و با عرضه نسخه نهایی، آخرین روزهای لنسر اوولوشن را اعلام کرد. مسئولین این شرکت در آن زمان می‌گفتند که احتمال عرضه مدل جایگزین وجود ندارد.
بازگشت انقلابی لنسر اوو

**البته میتسوبیشی هنوز هم به فکر احیای مدل پرچم‌دار خود یعنی لنسر نیست اما احتمال عرضه محصولی با نشان Evo وجود دارد. ترور مان، مدیر جهانی میتسوبیشی در مصاحبه با نشریه موتورینگ گفت که میتسوبیشی به دنبال عرضه یک محصول قدرتمند در درازمدت است. منظور او از درازمدت یک بازه زمانی شش ساله است.

**مان در ادامه گفت که اووی جدید لازم نیست حتما یک سدان باشد. با توجه به هدف فعلی میتسوبیشی که سهیم شدن در بازار محبوب و رقابتی SUVها است، متخصصین بسیاری پیش‌بینی کرده‌اند که منظور مان، عرضه یک اوو اما به شکل SUV در سال 2023 است.

بازگشت انقلابی لنسر اوو + تصاویر

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، مان در این مصاحبه گفت که میتسوبیشی می‌خواست یک «مدل هاله» (halo model) در خط تولید خود داشته باشد و در نهایت، پاژرو اسپرت این وظیفه را به عهده گرفت. مدل هاله به خودرویی گفته می‌شود که در تیراژ پایین و با هدف فروش بدون ریسک و قطعی برای پیشبرد اهداف کوتاه مدت یک شرکت تولید می‌شود. شاید لنسر اوولوشن برای پر کردن چنین سمتی، گزینه بهتری بود اما یادمان نرود که حتی اگر ساخت اوو تا دهه بعد قطعی شود، نقاط اشتراک زیادی با چیزی که ما به اسم لنسر اوو می‌شناسیم نخواهد داشت و باید ببینیم برنامه میتسوبیشی برای آن چیست.

بازگشت انقلابی لنسر اوو + تصاویر

**لنسر که در دهه گذشته تغییر چندانی نداشته، با وجود توقف تولید در کارخانه میزوشیما، به فروش خود ادامه خواهد داد. مان گفته است که میتسوبیشی «تا جایی که بتواند و امکانش وجود داشته باشد» به فروش لنسر ادامه خواهد داد. قرار است به جای لنسر در کارخانه میزوشیما، کراس‌اوور ASX تولید شود.

بازگشت انقلابی لنسر اوو + تصاویر
بازگشت انقلابی لنسر اوو + تصاویر
بازگشت انقلابی لنسر اوو + تصاویر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

خارجی نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات
نتیجه مسابقه فرمول الکتریکی برلین

نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر