کد خبر: ۷۱۵۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
خودرونویس: مدل یونیک به یکی از محصولات محبوب و پرفروش هیوندای تبدیل شده است. این محصول الکتریکی دستاورد تازه‌ای نیز برای هیوندای به ارمغان آورده است.
دستاورد ارزشمند هیوندای

**با وجود تاخیرهای پی در پی، به نظر می‌رسد که یونیک به یکی از محبوب‌ترین محصولات هیوندای تبدیل شده است. استقبال از این خودروی الکتریکی 200 کیلومتری بیش از انتظار بوده و هیوندای برای اینکه بتواند میزان عرضه را با تقاضای موجود بازار هماهنگ کند، باید تولید این خودرو را افزایش دهد.

**هیوندای اصلا انتظار چنین استقبالی را نداشته است. در بازار خانگی هیوندای یعنی کره جنوبی که یونیک در آن بلافاصله به پرفروش‌ترین محصول تمام‌الکتریکی تبدیل شده است، مشتریان باید بین 4 تا 5 ماه برای دریافت یونیک خود منتظر بمانند. یونیک نو در بازار آمریکا تقریبا کم‌یاب شده و نمایندگی‌ها هم توان منطبق شدن با درخواست‌های مشتریان را ندارند.

دستاورد ارزشمند هیوندای

**هیوندای موفق شده تا پایان ماه آپریل، 5581 دستگاه یونیک در کره جنوبی بفروشد و لیست انتظار آن نیز مدت‌ها است که پر شده است. هیوندای می‌خواهد ابتدا به تقاضای موجود در بازار خود پاسخ دهد و بعد به سراغ دیگر بازارهای دنیا برود.

**به گزارش پایگاه خبری نودرونویس، هیوندای خوشبختانه به موقع این مشکل را شناسایی کرده و قصد دارد تولید یونیک را تا میزان 50 درصد افزایش دهد. یونیک در حال حاضر تولید ماهانه‌ای برابر با 1200 دستگاه دارد که این عدد پس از افزایش تولید، به 1800 دستگاه خواهد رسید. این افزایش تولید، دستاورد بزرگی برای هیوندای محسوب می‌شود.

**نیمی از تولید جدید یعنی 900 دستگاه، مخصوص بازار کره جنوبی خواهد بود. هیوندای می‌گوید که ارسال این دستگاه‌ها به صاحبان خود در کره جنوبی تا ماه جولای طول می‌کشد. به عبارتی، کمبود یونیک در بقیه دنیا حداقل تا ماه سپتامبر ادامه خواهد داشت.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

خارجی نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات
نتیجه مسابقه فرمول الکتریکی برلین

نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر