کد خبر: ۷۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۶
نسخه جدید اکتاویا
خودرونویس: اشکودا با انتشار تصاویری، نسخه جدید اکتاویا را معرفی کرد.
اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر

**فولکس‌واگن هنوز نتوانسته است اکتاویا را مانند مدل‌های هم‌پلتفرم خود مثل سئات لئون کوپرا و آئودی A3 به ثمر برساند اما با این حال، اکتاویا یک خودروی قوی با عملکرد قابل‌قبول و مناسب محسوب می‌شود. اکنون نسخه جدید آر اس 245 معرفی شده که شاید تفاوت اصلی آن با نسخه استاندارد، افزایش قدرت خودرو باشد.

اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر

**همانطور که از نام خودرو پیدا است، این خودرو 245 اسب‌بخار دارد و در مقایسه با نسخه استاندارد اکتاویا، 15 اسب‌بخار افزایش داشته است. اگر بتوانیم از طراحی کمی معمولی و چراغ‌های جلوی نسبتا عجیب خودرو بگذریم، باید بگوییم که اکتاویا آر اس 245 از عملکرد خوبی بهره می‌برد و در مقایسه با رقبای اصلی خود، قیمت بسیار مناسبی هم دارد.

اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر

**موتور 2 لیتری TSI خودرو 245 اسب‌بخار و گشتاور 370 نیوتن‌متر تولید می‌کند. صفر تا صد خودرو 6.6 ثانیه در نسخه هاچ‌بک و 6.7 ثانیه در نسخه واگن طول می‌کشد. نهایت سرعت خودرو نیز در تمام نسخه‌ها به 250 کیلومتر در ساعت محدود شده است. اکتاویا با فضای داخلی وسیع و حجم بار 590 لیتر در هاچ‌بک و 610 لیتر در واگن، تمام انتظارات اولیه از یک خودروی مناسب در این سگمنت را برآورده می‌کند.

اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، اشکودا قوی‌ترین نسخه اکتاویا را به دیفرانسیل جلو مجهز کرده است اما یک سیستم دیگر که تمام قدرت تولیدشده را به یکی از چرخ‌های جلو می‌فرستد نیز برای انتخاب وجود دارد. دو جعبه‌دنده شش سرعت دستی یا هفت سرعت دو کلاچ اتوماتیک نیز در دسترس هستند. محور عقب این فیس لیفت 30 میلی‌متر عریض‌تر و به فنربندی عقب مستقل مجهز شده و ارتفاع خودرو نیز نسبت به نسخه استاندارد، 15 میلی‌متر کاهش یافته است. چهار رنگ مختلف برای انتخاب موجود است و چرخ‌های آن، 19 اینچی آلیاژی با رنگ مشکی هستند.

اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر

**اکتاویا آر اس 245 از چراغ‌های جلوی تمام LED، ویژگی‌های جدید ایمنی و کمک‌رسانی و سیستم اطلاع‌رسانی ارتقایافته با صفحه 9.2 اینچی بهره می‌برد. فروش آر اس 245 از چند ماه آینده در اروپا آغاز خواهد شد. نسخه ضعیف‌تر 230 هم‌اکنون در بسیاری از کشورهای این قاره به فروش می‌رسد.

اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر
اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر
اشکودا آر اس 2245 را معرفی کرد + تصاویر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر