کد خبر: ۶۲۶۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶
هدیه 30 سالگی تک‌آرت
خودرونویس: تک‌آرت در آخرین پروژه خود توانسته است پورشه کاین را به شتابی برابر با یک 911 کاررا 4S مجهز به بسته قدرتی اسپرت کرونو برساند!
قدرت محض در تفسیر جدید پورشه کاین+ تصاویر

**پورشه کاین توربو S شاید نزدیک به بازنشستگی باشد اما هنوز باید قدرت آن را به رسمیت شناخت. این خودرو به لطف موتور 4.8 لیتری V8 بی‌توربویی که دارد، سریع‌ترین شاسی‌بلند در پیست نوربرگرینگ محسوب می‌شود. نسخه توربو S خودرو قادر به تولید 570 اسب‌بخار و گشتاور 800 نیوتن‌متر است اما اگر این قدرت خروجی برای کسی کافی نیست، باید به شرکت تک‌آرت مراجعه کند.

**این نسخه مخصوص که به مناسبت 30 سالگی شرکت تک‌آرت ساخته شده، از قدرت خارق‌العاده 720 اسب‌بخار و گشتاور 920 نیوتن‌متر بهره می‌برد. این قدرت اضافی با دست بردن در توربوشارژرها، ارتقای سیستم اگزوز و نصب یک فیلتر هوای اسپرت جدید حاصل شده است.

**صفر تا صد این نسخه تنها 3.8 ثانیه طول می‌کشد. به عبارتی، محصول جدید تک‌آرت از نسخه کاین توربو S مجهز به بسته اسپرت کرونو، 0.3 ثانیه سریع‌تر است و صفر تا صد آن برابر با یک 911 کاررا 4S مجهز به همین بسته است. حداکثر سرعت محصول تک‌آرت 311 کیلومتر در ساعت است و این در حالی است که نسخه اصلی خودرو، حداکثر سرعتی برابر با 284 کیلومتر در ساعت دارد.

قدرت محض در تفسیر جدید پورشه کاین+ تصاویر

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، تغییرات تک‌آرت فقط فنی نبوده و خودرو به یک بسته ظاهری اسپرت نیز مجهز شده است که ظاهر بسیار خشن و جذابی به آن می‌بخشد. مشتریان خودرو می‌توانند یک نسخه فیبر کربنی نیز از همین بدنه سفارش دهند. در داخل خودرو نیز از چرب بسیار مرغوب و سازه‌های فیبر کربنی دیگری استفاده شده است.

**تک‌آرت بسته‌های مشابهی برای نسخه‌های دیگر کاین از جمله GTS، نسخه S بدون توربو و نسخه‌های دیزلی عرضه می‌کند.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر