کد خبر: ۵۰۸۳
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۵
خودرونویس: در آستانه نمایشگاه ژنو، شرکت‌های تخصصی در حوزه تیونینگ نیز همانند خودروسازان روزهای پرکاری را می‌گذرانند تا در این نمایشگاه خودرویی تاثیر گذار در میان مردم و رقبایشان بهتر از همیشه ظاهر شوند.
تک‌آرت از پورشه 718 کیمن و باکستر تیونینگ شده رونمایی کرد

**به گزارش خودرونویس،شرکت تیونینگ تک‌آرت هم مانند سایرین برنامه‌های متنوعی برای ژنو دارد و می‌خواهد تا از سه مدل پورشه تقویت شده یعنی مدل‌های 718 کیمن، باکستر و پانامرا را به نمایش بگذارد.

 ** از میان مدل‌هایی که گفته شد، تک‌آرت اقدام به انتشار مشخصات فنی مدل‌های 718 کیمن و باکستر کرده و از مدل پانامرا نیز تیزری ساخته تا هواداران خود را بیش از پیش به بازدید از نمایشگاه ژنو علاقه‌مند کند. سایت خبری اتواولوشن در خصوص برنامه گروه تخصصی تیونینگ تک‌آرت گفته است که احتمالا تک‌آرت در ژنو تنها به پورشه بپردازد و مدل‌های دیگری را نمایش ندهد چرا که احتمالا نمونه پانامرای تقویت شده یک خودروی هیبرید با قدرتی معادل سوپراسپرت‌هاست.

** کیمن و باکستر، هر دو از پیشرانه‌های لیتری نسخه S بهره می‌برند و مهندسین تک‌آرت با تقویت قدرت پیشرانه توانستند آن‌ها را از 350 به 400 اسب‌بخار و 480 نیوتن‌متر گشتاور برسانند.

تک‌آرت از پورشه 718 کیمن و باکستر تیونینگ شده رونمایی کرد

** به لطف افزایش 60 نیوتن‌متری، نمونه‌های تقویت‌ شده باکستر و کیمن، اکنون صفر تا صد کیلومتر در ساعت را تنها در مدت 3.9 ثانیه می‌پیمایند و شتاب صفر تا 200 کیلومتر بر ساعت هم با نیم ثانیه کاهش به 14.2 ثانیه رسیده است. همه این‌ها در حالی است که 718‌های تقویت شده در نهایت می‌توانند به سرعت 296 کیلومتر در ساعت برسند.

** هم مدل کوپه و هم نمونه کانوریتبل 718، با یک کیت بدنه جدید عرضه می‌شوند که باعث حجیم‌ و خشن‌تر شدن ظاهر فرزندان جدید پورشه می‌شوند. این کیت بدنه به طور کلی با دقت زیادی طراحی شده و به جز بال عقب، کاملا یکپارچه و بدون گستگی دیده می‌شود.

تک‌آرت از پورشه 718 کیمن و باکستر تیونینگ شده رونمایی کرد

** این پکیج تک‌آرت به همراه رینگ‌های آلیاژی 21 اینچی و سیستم اگزوز جدید و بهینه‌تر با استفاده از فیبر کربن و تیتانیوم عرضه می‌شود. ضمن اینکه سیستم تعلیق نیز کاهشی 30 میلی‌متری یافته است.

** تک‌آرت در نمایشگاه خودرو ژنو امسال به علاوه این دو مدل از پانامرا تقویت‌شده‌اش رونمایی می‌کند که از یک پیشرانه 4 لیتری تویین‌توربو به همراه موتور الکتریکی سود می‌برد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر