کد خبر: ۳۸۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۵
تسهیلات خاص برای مشتریان خاص
خودرونویس: مدتی است که شرکت ایرتویا، نماینده محصولات تویوتا در ایران اقدام به واردات مدل 2017 خودروی RAV4 رده و در عین حال با اعلام شرایط فروش خاص برای این خودرو تسهیلات بسیار ویژه‌ای را به متقاضیان این مدل اختصاص داده است.
رجزخوانی RAV4 در بازار شاسی بلندها با وام 105 میلیونی

**این روزها از وضعیت مناسبی در بازار خودروهای وارداتی برخوردار است و در شرایطی که مدل‌های هم کلاس هیوندای و کیا با مشکلاتی روبه‌رو هستند این خودرو توانسته به سهم خوبی دست‌پیدا کند و به احتمال زیاد با گذشت زمان و باتوجه به شرایط فروش ویژه و استثنایی، ایرتویا این سهم خود را بیش از پیش افزایش دهد.

** در این طرح فروش ایرتویا، سه تیپ مدل RAV4  قابل سفارش است که شاملT2-G ، T3-V و T3-E می‌شود. این تیپ‌ها از لحاظ توانمندی‌های فنی از جمله پیشرانه به‌کار رفته با یکدیگر یکسان‌اند و صرفا از لحاظ میزان امکانات بایکدیگر متفاوتند.

** به گزارش خودرونویس، پایه قیمتی در این طرح از قیمت 233 میلیون تومان آغاز می‌شود اما با این‌حال ایرتویا تسهیلاتی تا سقف 105 میلیون تومان (درمدل فول) به خریداران ارائه می‌کند. علاوه بر این خریداران هرکدام از تیپ‌های RAV4  2017 از هدیه 1 سال بیمه بدنه رایگان نیز سود می‌برند.

رجزخوانی RAV4 در بازار شاسی بلندها با وام 105 میلیونی

** شرایط اقساطی این شرایط فروش به صورت 12، 18 و 24 ماهه درنظر گرفته شده‌اند؛ در شرایط 12 ماهه، اقساط بدون کارمزد و پیش پرداخت تنها 88 میلیون و 600 هزار تومان در دسترس است. با وجود متقاضیان RAV4  در صورت انتخاب پرداخت نقدی از تخفیف قابل توجهی به مقدار 3 میلیون و 500 هزار تومان بهره‌مند می‌شوند.

** از امکانات مدل فول خودروی RAV4  می‌توان به سيستم تثبيت سرعت (كروز كنترل)، سيستم هوشمند ورود بدون كليد+ دكمه استارت، سيستم كنترل اتوماتيك سرعت در سر پائيني (DAC)، سيستم كنترل اتوماتيك سرعت در سر بالایی (HAC)، تنظيم چند حالته و برقي صندلي راننده، تودوزي چرم، آينه الكتروكروميك، سيستم صوتي با قابلیت پخشAM/FM/CD/USB/AUX/DVD ، نویگیشن، بلوتوث، صفحه نمایشگر، سيستم تهويه مطبوع اتوماتيك با قابليت تنظيم دوگانه دما براي سرنشينان جلو، سیستم تنظیم اتوماتیک نور چراغ های جلو (Auto leveling)، آینه های بغل تاشو برقی، سان روف، درب صندوق عقب هوشمند (باز شدن با كمک سنسور حركتی پا) و... اشاره کرد.
عناوین دیگر
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر