کد خبر: ۳۳۶۵
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵
خودرونویس: شرکت بلغارستانی ویلنر، در آخرین پروژه خود از تسلا مدلX استفاده کرده است. این تسلای سفارشی یک ویژگی متمایز از دیگر دستگاه‌های این شرکت آمریکایی دارد!
ساکت‌ترین تسلای دنیا!+ تصاویر

**ویلنر توانست یکی از معدود مدل‌های X موجود در اروپای شرقی را به دست بیاورد و نسخه جدیدی از آن تولید کند. با اینکه مدلX در حال حاضر یکی از بی سر و صداترین خودروهای دنیا است و اتاقک بسیار آرامی دارد، اما ویلنر گفته است که این نسخه را با هدف ساخت تسلایی حتی ساکت‌تر از نسخه اصلی تولید کرده است!

**این تیم تیونینگ گفت که چنین هدفی نیازمند کار سخت و دقیق مهندسی بوده است و اگرچه این موضوع برایشان به چالشی جدی تبدیل شده بود اما در نهایت موفق شدند که «ساکت‌ترین اتاقک تسلا در دنیا» را تولید کندند.

**البته این موضوع، تنها سفارش صاحب این دستگاه تسلا نبود. او از شرکت ویلنر خواسته بود که اتاقک خودرو «حس الکتریکی بیشتری» به سرنشینان آن بدهد! آنها نیز با تغییر دادن جزئیاتی در داخل خودرو، توانستند که خواسته صاحب خودرو را برآورده کنند.

**به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، طراحی خارجی خودرو تقریبا دست‌نخورده باقی مانده و به جز چند عنصر کوچک در طراحی، این نسخه از طراحی مدلX P90D استاندارد بهره می‌برد.

**یکی دیگر از ویژگی‌های متمایزکننده خودرو، تودوزی و طراحی جالب ویلنر برای صندلی‌های خودرو با استفاده از لوگوی تسلا است که آن را می‌توانید در تصاویر زیر ببینید.


نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر