کد خبر: ۲۵۳۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آبان ۱۳۹۵
آئودی در مراحل پیش‌تولید A8
خودرونویس: آئودی A8 2018 قرار است تا در اواخر سال آینده میلادی رونمایی شود و احتمال می‌رود که بر پایه پلت‌فرم MLB 2 تولید شود. پلت‌فرمی که بنتلی بنتایگا، آئودی Q7 و A4 نیز بر آن اساس به تولید رسیده‌اند.
احتمال یک سدان تمام الکتریکی

** مدت کوتاهی بعد از رونمایی A8 بعدی، آئودی قصد دارد تا تولید یک شاسی‌بلند تمام الکتریک با نام e-tron را آغاز کند.e-tron  اولین محصول کاملا برقی این خودروساز آلمانی خواهد بود.

** احتمال تولید یک سدان تمام الکتریکی بر اساس A8 جدید، رفته رفته قوی‌تر می‌شود، تصمیمات گروه خودروسازی فولکس‌واگن، مبنی بر کاهش هزینه‌های اضافی این مجموعه اثباتی بر این ادعا است.

** در پی خسارات و جریمه‌های این گروه در رابطه با فاجعه دیزل‌گیت، فولکس و آئودی به منظور کاهش هزینه‌ها و جبران خسارت‌های وارده، به ترتیب مجبور به ترک مسابقات رالی (WRC) و مسابقات استقامتی(WEC) شدند.

به گزارش پایگاه خبری خودرونویس، با توجه به عدم اعلام رسمی آئودی مبنی بر تولید یک سدان برقی به عنوان محصولی پرچم‌دار، مشخص می‌شود که برای تولید یک  سدان برقی طراحی متفاوتی در نظر نخواهد گرفت و بر اساس یکی از محصولات موجود اقدام  به تولید چنین محصولی خواهد کرد.

** پازل تولید یک سدان الکتریکی بر اساس A8 تکمیل شده است، چرا که A8 جدید بر روی پلت‌فرم مشترکی با یک شاسی بلند تمام الکتریک، تولید خواهد شد. در هر حال، تا زمان تایید اخبار این چنینی از آئودی، این موضوع در حد یک گمانه زنی باقی خواهد ماند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه فرمول ۱ آذربایجان

پل پوزیشن باکو از آن همیلتون شد

خارجی نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه موتورسواری هلند

نخستین پل پوزیشن زارکو‌ در مسابقات Moto GP

خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

خارجی نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات
نتیجه مسابقه فرمول الکتریکی برلین

نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر