کد خبر: ۲۳۲۵
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۵
خودرونویس: شرکت آلمانی مان که به تولید خودروهای تجاری سنگین می‌پردازد، فعالیت رسمی خود را در ایران از سر گرفت.
بازگشت رسمی مان به ایران
** هینز لو مدیر فروش و بازاریابی شرکت مان، در حاشیه نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری تهران، با اشاره به این موضوع عنوان کرد، مان با تجربه 100 سال تولید انواع اتوبوس و کامیون در سراسر دنیا، قصد دارد پس از برداشته شدن تحریم های بین المللی علیه ایران دوباره وارد بازار این کشور شود. شرکت مان که پیش از این به واسطه شریک خود در ایران، یاوران خودرو شرق به تولید اتوبوس‌های بین شهری می‌پرداخت، قصد دارد در دور جدید همکاری خود با ایران، اتوبوس‌های درون‌شهری و کامیون‌های خود را نیز در ایران تولید کند.

**به گزارش خبرنگار خودرونویس، محمدعلی کریمی، موسس و مدیرعامل شرکت یاوران خودروی شرق، تولید کننده اتوبوس های شهری و برون شهری مان در ایران گفت: این شرکت از سال 85 با شرکت مان  همکاری داشته و  پس از یک دوره محدودیت ناخواسته و کاهش تولید به دلیل تحریم های ناعادلانه اعمال شده، با بازگشت دوباره شرکت مان با محصولاتی مدرن‌تر به رقابت باز خواهد گشت. در دور جدید این همکاری، تولید اتوبوس شهری با تکنولوژی CNG و استاندارد آلایندگی یورو6 در دستور کار این شرکت قرار دارد.

بازگشت رسمی مان به ایران
** سعید رمضان، مدیرعامل شیران دیزل موتور، عرضه کننده کامیون‌های مان در ایران گفت: شیران دیزل در حال حاضر محصولات مان را به صورت CBU در ایران عرضه‌ می‌کند که از 360 تا 480 اسب‌بخار قدرت دارند. این شرکت تا کنون برای ایجاد استاندارد‌های مان در ایران نزدیک به دو میلیون یورو سرمایه‌گذاری کرده است که در آینده به این میزان افزوده خواه شد. مان قصد دارد سال  آینده تولید کامیون‌های خود به صورت CKD را در ایران آغاز کند و پس بازارسنجی، صادرات آن را در برنامه خود قرار دهد. این کارخانه با ظرفیت اولیه تولید 3000 دستگاه در سال راه‌اندازی خواهد شد.

**شرکت مان آلمان، با تکیه بر توان شریک‌های تجاری خود در ایران، قرار گیری در فهرست سه شرکت برتر در زمینه عرضه اتوبوس وکامیون در ایران را در برنامه خود قرار داده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
خارجی پورشه به فرمولE می پیوندد
محبوب ترین مسابقه بین خودروسازان کدام است؟

پورشه به فرمولE می پیوندد

داخلی بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1
آیا آئودی به فرمول 1 وارد میشود؟

بالاگرفتن شایعات حضور آئودی در فرمول 1

خارجی نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات
نتیجه مسابقه فرمول الکتریکی برلین

نخستین پیروزی تیم هندی این مسابقات

خارجی ثبت رکوردی جدید توسط تویوتا
نتیجه مرحله تعیین خط مسابقه ۲۴ ساعته لمانز

ثبت رکوردی جدید توسط تویوتا

نظرسنجی
نظر شما در رابطه با طراحی پایگاه خبری خودرونویس چیست؟
خوب
متوسط
ضعیف
آرشیو ماهنامه نسل برتر